Karol Krakowiak

Projektuję i koduję ładne rzeczy w internecie

🦄
Jestem full–stack designerem i od ponad 10 lat doradzam jak dostarczać wysokiej klasy, użyteczne rozwiązania projektowe oraz jak „uczłowieczać” interfejsy.

Wierzę, że dobry design tworzy przewagę w biznesie i jestem w stanie zapewnić całościową obsługę klienta i jego marki.

Od początku mojej pracy najważniejsza jest jakość dostarczanych projektów oraz zadowolenie klientów. Przywiązuję bardzo dużą uwagę do szczegółów i realizacji projektów zgodnie z ich założeniami. Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu wiem jak zarządzać projektem w najbardziej przejrzysty sposób, zarówno dla mnie, jak i klienta.

Co robię na co dzień?

  • Projektuję produkty – od pomysłu do wdrożenia
  • Tworzę design systemy
  • Zarządzam i mentoruję zespoły produktowe
  • Buduję czysty i modułowy front-end

Projekty, które zrealizowałem.

Co mówią o mnie klienci?

Zleciliśmy Panu Karolowi Krakowiakowi zaprojektowanie i wdrożenie naszej strony internetowej. Nie mieliśmy sprecyzowanej wizji tego, jak powinna ona wyglądać więc zdaliśmy się na doświadczenie i pomysłowość Pana Karola, Strona ma nowoczesny wygląd, jest łatwa w nawigacji i obsłudze, a do tego przyjazna dla wyszukiwarek. Cenimy wiedzę oraz umiejętności Pana Karola i z pewnością będziemy jeszcze współpracować.

Kinga Kurowska–Wilczyńska, Fundacja Młodej Nauki

Z Karolem współpracowałem w zakresie stworzenia logo i identyfikacji wizualnej firmy. Zlecona przeze mnie praca obejmowała wiele wytycznych i nie należała do prostych. Karol potraktował to jako wyzwanie, z którego wywiązał się znakomicie. Z czystym sumieniem polecam współpracę.

Tomasz Kuzalski, Future Gate